zaterdag 30 juni 2018 en zondag 1 juli 2018
Header

Uitslag 2013

Startnummer naam 1 naam 2 naam team naam boot tijd 1 tijd 2
17 Tom tom en de rest 1.42.40 1.12.89 1
2 Daan Jorn  Haarsteegse Kneuters  Kneutersboot 1.54.36 1.14.48 2
11 Romy Maud  soldaatjes  tank 2.01.13 1.17.72 3
4 dion luc prutsers woonboot 2.00.63 1.22.75 4
15 Abdullahi Samirah  anti pesten  Nederlanders 2.22.48 1.23.24 5
10 Jordy Angel zeepsop gassie”S  de titanic 2.07.61 1.23.71 6
13 randy bart klenne terrorist drijvend zeeziek 1.51.22 1.23.87 7
8 Job Jelmer  Toppers  titanic 2 2.15.33 1.25.88 8
7 Bart Randy  anti de gabbers  anti verliezers 2.01.71 1.31.05 9
12 davy nicolay  De bemanning  Titanic 2.08.40 1.33.86 10
5 Jochem Jos  Gabbertjes  Spietje 2.12.80 1.34.36 11
9 Guus Willem  de twee snelste jongens  de snelle boot 2.04.66 1.38.85 12
16 Dave Madelon The Smileys Love boat 2.23.22 1.41.18 13
3 Laurie Lotte  girl powerrrrr  spidy 2.19.53 1.42.19 14
14 Andres Lars Bad Boys Blub 2.08.26 1.46.19 15
1 Mees Teun  Bobsen Negers  Sjaak 16
6 Debby Fenna  de stoere meiden  zinkend schip 2.24.32 17

 

Startnummer naam 1 naam 2 naam team naam boot tijd 1 tijd 2 snelste tijd
14 bas joris  Verrekte Goed powerteam 3  R32 1.48.86 1.05.08 1
24 Willem Rick Verrekte goed powerteam 4 1.44.27 1.05.26 2
23 Willem  Beunhazen bh  Drinken of verdrinken 1.50.88 1.07.61 3
28 remco robin Verrekte goed powerteam 5 elshout haarsteeg 1.53.22 1.08.70 4
6 Tim Richard  10 Misschien  Turbootje 1.56.95 1.09.97 5
17 nick bart  Verrekte goed powerteam 1  Verrekte goed at sea 1.59.36 1.12.59 6
3 Mike Luc  D’n Begaojurs  Johannus Paulus Benedictus Fransiscus 1.46.52 1.14.24 7
8 Rens Martijn  Gas erop  Sopperd 1.55.52 1.14.99 8
10 willem bas  C.V. Prettig Gestoord  Wbtpg72mzo#1 1.47.59 1.20.65 9
13 stef brian  Verrekte Goed powerteam 2  Anouschka 1 uit polen 2.16.19 1.21.80 10
4 Nick Mike  nick en mike  de buts boot 1.58.50 1.30.02 11
20 bart kris  De tortelduifjes  The Love Boat 2.06.47 1.30.49 12
11 bart mick  Zwitsal 2.0  Anita 2.01.18 1.34.59 13
12 nick anouk  Opt gemakske  Aabra 2.13.60 1.35.00 14
26 Pauline Brit de geslaagden de geslaagde boot 2.20.39 1.35.50 15
7 Annika Mariska  cv Got  de verzuiper 2.18.52 1.49.28 16
2 Nikky Stephanie  Nikky en Stephanie  De loeping 2.10.18 1.50.69 17
16 antoine jos  Muik Zat 1  Titanic 2.41.67 1.52.74 18
25 Maaike Renata De Sponsjes Spons 2.34.03 1.53.68 19
19 luc leo  The unforgettable lurc ft the eel of steel  Budgie 2.11.10 1.54.14 20
1 Jochem Dirk  P.D.D.B.  Hippopotamus 2.06.30 2.03.73 21
9 sluis jorrit  super en held  lekke durex 3.25.97 2.40.32 22
5 Teun Jim  sjaankes  costa concordia 1.49.39 23
15 padje bas  Bram Lommers  Padtboot 2.20.87 24
18 rob birk  Bep en Brul  Strooiboot 1.52.48 25
21 mascha cindy Cindy en Mascha bitch!  Arrestatieboot 2.26.71 26
22 dirk stan  Zo kloar II  Sjef 2.05.69 27
27 els boise de dummies spidy 2.18.04 28